SIMPLE GREEN CZ – prostředky pro odmašťování

Pořiďte si od nás účinné přípravky pro ultrazvukové čištění

Ve firmě SIMPLE GREEN CZ se specializujeme na koncentrované čistící prostředky pro odmašťování. Produkty z naší nabídky nacházejí využití v domácnostech i průmyslových provozech po celé ČR a SR. Dodáváme účinné přípravky pro ruční mytí, tlakové myčky nebo ultrazvukové čištění.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Na Kavčích horách 1131/14
  • Praha 4 - Podolí
  • 147 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ekologické a vysoce účinné odmašťování

Víme, jak se zbavit nežádoucí mastnoty. Už od roku 1997 dodáváme na místní trh ekologicky šetrné výrobky značky Simple Green. Po celou dobu existence naší firmy jsme výhradním distributorem produktů Simple Green pro Českou a Slovenskou republiku.

Výrobky z našeho sortimentu představují špičku ve světě prostředků určených k odmašťování. Právě pro svou nadstandardní odmašťovací schopnost jsou vysoce ceněny lidmi starajícími se o čistotu domácnosti nebo zapálené kutily. Výrobky Simple Green nacházejí své využití také v oblasti průmyslu.

Zvolit můžete mírně parfemované přípravky, které přispívají k odstranění nežádoucích pachů v okolí. Dodáváme také prostředky ředitelné vodou, což vám umožní volbu optimální koncentrace pro účinné odmašťování.

Účinné prostředky pro ultrazvukové čištění

Vlastníte přístroj pro ultrazvukové čištění? K jeho efektivnímu využití zvolte speciálně navržené produkty Simple Green, které jsou nehořlavé a pracují až do 40 °C. Pomohou vám pečlivě očistit vše potřebné – od šperků přes skla brýlí až po pracovní nástroje a technické součástky.

Ultrazvukové čištění je moderní metodou, využívanou v domácnosti, průmyslu nebo v lékařských provozech. Kvalitní ultrazvuková myčka ve spojení s prostředky Simple Green pečlivě očistí vše, co do ní vložíte.

Čisticí prostředky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce